778566123
m.dunk@seznam.cz

NEVĚSTY

Make-up a vlasová vizáž od profesionální vizážistky

Na zkoušku přijďte prosím odlíčená a vlasy mějte umyté večer před tím,nebo ráno bez použití kondicionéru a olejíčků,aby nebyly vlasy zatížené. Pokud máte oblíbený produkt např.rtěnku,kterou chcete mít i v den svatby určitě ji vemte s sebou i ozdoby do vlasů či náušnice pokud již máte vybráno,ale v salonu doplňky na vyzkoušení jsou. 🙂 Po předchozí domluvě mohu na zkoušku zajistit živé květy do účesu.

Na zkoušce zhodnotíme kvalitu vlasů a Vaše představy a vymyslíme společně vhodný účes. Většinou na zkoušce zvládneme maximálně 2 perfektní účesy jelikož jsou vlasy přečesávány s velkým množstvím produktu.

Líčení je velmi individuální a osobní věc, vždy se budu snažit podtrhnout Vaši krásu a zvýraznit to, co je na Vás hezké a zakrýt nedokonalosti.

Zkouška většinou trvá 2-3 hodiny. Pokud jsou vlasy extrémně dlouhé nebo se jedná o náročné provedení rozloží se zkouška do dvou zkoušek.

Záloha( zaplacená zkouška) propadá v případě zrušení z Vaší strany minimálně 5 dní před zkouškou. Fotografie mé práce ( vlasové stylistiky a make-upu )nesmí být zveřejňovány s mým označením bez mého souhlasu.

Drahé nevěsty,

určitě váháte jaký účes bude pro Vás nejvhodnější( drdol,rozpuštěné, polo-rozpuštěné,zapletené,na levou,na pravou a ještě důležitější je pro Vás make-up, jakou zvolíte rtěnku, který odstín z nekonečna odstínů bude ten Váš a jaké budete mít stíny až mrknete očkem…

Uvědomte si v čem se cítíte dobře, co Vám je příjemné..zda máte ráda vlasy rozpuštěné a jste zvyklá si do vlasů sahat nebo zda nesnesete ani pramínek kolem obličeje. Ohledně líčení je to snadné, pokud nejste zvyklá se líčit stačí jen zakrýt nedokonalosti a volit vše v tělových příjemných něžných barvách,nemyslete si,že na fotografiích to bude nevýrázné, fotografové jsou opravdu šikovní. Pravým opakem jsou slečny,které se líčí denně stejně, tou samou tužkou, udělají přesně ty samé tahy jako každý den a nechtějí změnu . Chápu a respektuji Váš zvyk v líčení,ale na zkoušce líčení se můžeme lišit v estetice

Inspirace z internetu

Slečny, je důležité si uvědomit,že co často vidíte jak líčení tak vlasy..je vše upravené, líčení je vyexpované a upravené projeté mnoha filtry,aby to na fotografii vypadalo co nejlépe. Vlasy… často jsou nevěsty zklamané,myslí si,že když mají vlasy dlouhé půjde s nimi jakýkoliv účes. Bohužel ne. Uvědomte si jaké vlasy opravdu jsou a zda je možné Vámi požadovaný účes vůbec vytvořit, . Zda jsou v koncích jen cáry nebo jsou extrémně těžké či špatně prostříhané do účesu. Účesy jsou většinou vylepšené příčesky,vycpávkou.Někdy účesy vyžadují velmi velké množství vlasů.. často se stane, že z vlasů po pas máte vlasy po prsa jako v tomto případě.

All rights reserved Mavla 2019 ♥ Nikdy nepřestanu